Визначення залежності між параметрами точкових джерел енергії і параметрами заданих точок енергетичного поля
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2019.96.37-42Ключові слова:
енергетичне поле, геометричне моделювання, фізичне поле, точкові джерела енергії, потенціали.Анотація
Пропонується розглянути ряд задач, які пов’язано з геометричним моделюванням фізичних полів, що породжуються точковими джерелами енергії.
У даному дослідженні показано шляхи вирішення оптимізаційних задач визначення потужностей точкових джерел енергії, що породжують енергетичне поле, та їх розміщення на площині при заданих потенціалах точок цього поля у заданих місцях.
Посилання
Скочко В. І. Спеціальні геометричні моделі процесів, що розвиваються в суцільному середовищі: дис…к. техн. наук: 05.01.01. [Текст]:/ В.І. Скочко - К.: КНУБА, 2012. – 269с.
Сергейчук О.В. Геометричне моделювання фізичних процесів при оптимізації форми енергоефективних будинків. Дис…д. техн. наук: 05.01.01. [Текст]:/ О.В. Сергейчук - К.: КНУБА, 2008. 425с.
Мостовенко А.В. Геометрическое моделирование физических полей / А.В. Мостовенко, С.Н. Ковалёв // Сучасні проблеми моделювання: зб. наук. праць/ МДПУ ім. Б. Хмельницького; гол. ред. кол. А.В. Найдиш. – Мелітополь: Видавництво МДПУ ім. Б. Хмельницького, 2019.– Вип. 14. – C. 101-106.
Мостовенко О.В. Вплив відстаней між точками інтерполянта та заданими точками на його форму [Текст] / А.В. Мостовенко, С.Н. Ковалев // Управління розвитком складних систем. – 2019. - №37. – С. 78 – 82.
Мостовенко О.В. Ізолінії рівних потенціалів енергетичного поля на площині [Текст] / А.В. Мостовенко // Управління розвитком складних систем. – 2019. - №40. – С. 85 – 89.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Serhii Kovalov, Oleksandr Mostovenko
![Creative Commons License](http://i.creativecommons.org/l/by/4.0/88x31.png)
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).