Вплив геометрії контурів деталей на деформаційні і якісні показники матеріалів у формотворенні швейних виробів
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2020.97.60-68Ключові слова:
геометрія, контури, швейний виріб, деформація, властивості матеріалів, методи формотворення, комп’ютерні технології.Анотація
Розглянуто стан конструювання швейних виробів. Зазначено, що формоутворення деталей, вузлів і у цілому форми напряму залежить від геометричних конфігурацій, закладених у деталі виробів, та можливих деформацій контурів. Наголошено на визначенні зв’язків між чинниками формотворення:геометрією контурів; властивостями швейних матеріалів та методами технологічного оброблення. Запропоновано залежності між вказаними чинниками, які можуть об’єктивно характеризувати процеси формотворення та бути використаними в комп’ютерних технологіях.
Посилання
Залкінд В. В. Комп’ютерне конструювання одягу : навч. посіб. для студ. денної та заоч. форм навч. напряму підготовки 6.010104 Проф. освіта. Технологія виробів легкої промисловості / В. В. Залкінд ; Укр.інж.-пед. акад. – Х. : [Б. в.], 2013. – 40 с.
Пат. 2015510 РФ, МКИ G 01 N33/36. Устройство для изучения процесса посадки текстильного материала / Кардаш О.В. Клименко А.Б., Нараевская Г.В. (Украина), Юсеф Н. (Сирия) - №4941454/12; заявлено 01.06.91; опубл.30.06.94; бюл.№12 – с. 142.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Oleh Kardash
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).