Зв’язок між параметрами джерел енергії і точок плоского фізичного поля
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2020.97.98-102Ключові слова:
джерела енергії, фізичне поле, геометричне моделювання, криві другого порідкуАнотація
У даній статті виконано дослідження, в якому розглянуті обмеження, які потрібно накладати на параметри положення заданих точок з однаковими потенціалами на площині при точкових джерелах енергії однакової потужності.
Визначено зони, які дозволяють з пучка кривих другого порядку, що проходять через чотири задані точки, обрати положення п’ятої точки так, щоб виконувалась умова належності п’яти точок одному еліпсу.
Геометричний апарат для моделювання фізичних полів дозволить вирішити ряд інженерних задач, які пов’язано з визначенням освітленості приміщень, визначенням розповсюдження шуму від різного виду джерел енергії.
Посилання
Сергейчук О.В. Геометричне моделювання фізичних процесів при оптимізації форми енергоефективних будинків. Дис…д. техн. наук: 05.01.01 Прикладна геометрія, інженерна графіка / О.В. Сергейчук. Київ : КНУБА, 2008. 425с.
Скочко В. І. Спеціальні геометричні моделі процесів, що розвиваються в суцільному середовищі: дис…канд. техн. наук: 05.01.01 Прикладна геометрія, інженерна графіка / В.І. Скочко. Київ : КНУБА, 2012. – 269с.
Ковальов С.М. Визначення залежності між параметрами точкових джерел енергії і параметрами заданих точок енергетичного поля [Текст] / С.М. Ковальов О.В. Мостовенко // Прикладна геометрія та інженерна графіка: Міжвідомчий наук.-техн. збірник. Київ : КНУБА, 2020. Вип. 96. – С. 35 -41.
Мостовенко О.В. Ізолінії рівних потенціалів енергетичного поля на площині / А.В. Мостовенко // Управління розвитком складних систем. – 2019. - №40. – С. 120 – 125.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Oleksandr Mostovenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).