Як студенти-першокурсники Стають винахідниками
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2020.97.149-154Ключові слова:
нарисна геометрія, інженерна графіка, комп’ютерна графіка, студенти-першокурсники, винахідники.Анотація
У роботі описано важливість залучення студентів-першокурсників до наукової роботи. Дана стаття буде корисна, в першу чергу, викладачам, адже вона направлена допомогти юним початківцям осмислити значущість наукових досліджень для себе і своєї держави; по-друге, студентам старших курсів для само мотивації та заохочення першокурсників до участі в науково-дослідних роботах; по-третє, для людей керівних посад та методистів для формування відповідних умов праці та забезпечення доступу до лабораторій, прийому участі в обмінних та стажувальних програмах.
Посилання
Головенкін, В.П. Інженерна педагогіка (електронне видання): Підручник. – К.: НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», 2017. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.kpi.ua/.
Фіцула, М.М. Педагогіка: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних закладів освіти. Київ, 2002. - 528с.
Чайка, В. М. Основи дидактики: навчальний посібник / В. М. Чайка. – Київ : Академвидав, 2011. – 238 с. – (Альма матер).
Вишневський, О.І. Теоретичні основи сучасної української педагогіки / О.І. Вишневський. – Видання третє, доопрацьоване: доповнене. Київ: «Знання». – 2008. – 568 с.
Зайченко, І.В. Педагогіка. Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних навчальних закладів, 2-евид. Київ : «Освіта України», «КНТ», 2008. - 528 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Volodymyr Yurchuk, Andrii Kozlovskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).