МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ГРАФІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ’ЄКТІВ, ПРОЦЕСІВ ТА ЯВИЩ»
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2020.98.6-15Ключові слова:
Ключові слова, геометричне моделювання, графічні технології, комп’ютерне моделювання, озброєння та військова техніка, технології у секторі безпеки та оборони.Анотація
Представлена інформація про міжнародну науково-практичну конференцію «Графічні технології моделювання об’єктів, процесів та явищ» на базі Військової академії (м. Одеса)
Посилання
Факультет інформатики, математики та економіки. – URL: http://fim.mdpu.org.ua/fakultet-informatiki-matematiki-ta/kafedra-prikladnoyi-matematiki-ta-inf/sklad-kafedri-prikladnoyi-matematiki/najdish-andrij-volodimirovich/ (дата звернення 09.04.2020).
Геометричне моделювання об’єктів, процесів та явищ : збірник тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 23 – 24 квітня 2020 р). Одеса : др. Військової академії (м. Одеса), 2020. – 115 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Vitalii Ploskyi, Svitlana Botvinovska, Nelli Ismailova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).