ТРИ ПЕРІОДИ СТАНОВЛЕННЯ НАУКОВОЇ ШКОЛИ ПРИКЛАДНОЇ ГЕОМЕТРІЇ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579X.2021.100.18-27Ключові слова:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки, наукова школаАнотація
Представлено основні історичні віхи наукової школи прикладної геометрії Київського національного університету будівництва та архітектури. Розглянуто основні три етапи становлення школи з початку створення кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки до теперішнього часу.
Посилання
Література
Подгорний А.Л. К 50-летию научной школы проф. Колотова М.М. / міжвідомчий науково-технічний збірник «Прикладна геометрія та інженерна графіка». Київ: КГТУСА, 1995. Випуск 58. С. 11 – 18.
Павлов А.В., Ковальов С.Н., Михайленко В.Е., Подгорный А.Л. Научные исследования по прикладной геометрии: итоги, задачи, перспективы / міжвідомчий науково-технічний збірник «Прикладна геометрія та інженерна графіка». Київ: КИСИ, 1990. Випуск 58. С. 3 – 9.
Мурадов Ш.К., Тотиев Р.Ж., Холмурзаев А.А. Всеволод Евдокимович Михайленко – выдающийся ученый и человек с большой буквы / Фергана, 1997. 44 с.
Михайленко В.Є. Діяльність української асоціації з прикладної геометрії / міжвідомчий науково-технічний збірник «Прикладна геометрія та інженерна графіка». Київ: КНУБА, 2010. Випуск 86. С. 9 – 11.
Михайленко В.Є. У щастя два крила (сторінки життя, частина ІІ). Київ : КНУБА, 2003. 97 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Ботвіновська Світлана, Ковальов Сергій, Мостовенко Олександр
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).