НАУКОВА ШКОЛА «ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ ТА ІНЖЕНЕРНА ГРАФІКА» ім. АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ПОДКОРИТОВА
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579X.2021.100.34-36Ключові слова:
наукова школа, геометричне моделювання, проектування технічних форм, прикладна механіка, озброєння, військова технікаАнотація
Засновником наукової школи прикладної геометрії у м. Одеса був Подкоритов Анатолій Миколайович академік вищої школи Украйни, доктор технічних наук, професор. Протягом науково-педагогічної діяльності Подкоритов А.М. підготував 15 кандидатів технічних наук, 3 доктора технічних наук. Він був нагороджений орденом «Знак Пошани», срібною та бронзовою медалями за розробку 5 автоматичних установок які експонувались на ВДНГ, двома урядовими нагородами. Подкоритов є автором 27 авторських свідоцтва на винаходи, понад 549 друкованих наукових та методичних праць, опублікованих в Україні та за її межами. Серед них кілька підручників та навчальних посібників з нарисної геометрії, комп’ютерної графіки, кілька монографій. А.М. Подкоритов редагував міжвузівські наукові та методичні збірники з нарисної геометрії
Сьогодні керівником наукової школи «Прикладна геометрія та інженерна графіка» ім. Анатолія Миколайовича Подкоритова є Академік вищої школи України, доктор технічних наук, професор Ісмаілова Неллі Петрівна.
Основними напрямами досліджень наукової школи є прикладна механіка в озброєнні та військовій техніці, геометричне моделювання технічних форм та автоматизація процесу їх проектування.
Посилання
-
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Ісмаілова Неллі
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).