СТРУКТУРНА МОДЕЛЬ ЗОРОВОГО СПРИЙНЯТТЯ В БУДІВЛЯХ І СПОРУДАХ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ
DOI:
https://doi.org/10.32347/0131-579x.2020.98.43-47Ключові слова:
зорове сприйняття, структурна модель, орієнтований граф, граничне наближення, граничне віддалення, роздільний кутАнотація
У роботі запропоновано структурну модель зорового сприйняття в будівлях і спорудах для глядачів. Шляхом аналізу наукової і нормативної літератури з проектування будівель і споруд для глядачів встановлені елементи структури та зв’язки між ними.
Посилання
Архитектура гражданских и промышленных зданий. – Т. 2. Основы проектирования / Л.Б. Великовский, Н.Ф. Гуляницкий, В.М. Ильинский и др. Москва : Стройиздат, 1976. 215 с.
Гаклина Е. Д., Иванов В. М., Савченко М. Р. Пособие по проектированию видимости в зрительных залах. Москва : Стройиздат, 1976. 70 с.
Пугачов Є. В., Зданевич В. А. Видимість і зорове сприйняття в будівлях і спорудах для глядачів. Рівне : НУВГП, 2014. 150 с.
Савченко В. В. Многоцелевые зрелищные и спортивные залы. Київ : Будивельник, 1990. 160 с.
Дубовой В. М. Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів і систем керування. Вінниця : ВНТУ, 2012. 308 с.
ДБН В.2.2-13-2003. Будинки і споруди. Спортивні та фізкультурно-оздоровчі споруди. Київ : Державний комітет України з будівництва та архітектури, 2004. 105 с.
ДБН В.2.2-16-2005. Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади. Київ: Держбуд України, 2005. 64 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Vasyl Zdanevych, Taras Kundrat, Serhii Litnitskyi, Ievgen Pugachov

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).